خرید اینترنتی پارچه

خرید اینترنتی پارچه به قیمت ارزان از کارخانه

خرید اینترنتی پارچه امروزه امری اجتناب ناپذیر شده است و خریداران عمده پارچه ترجیح می دهند انواع پارچه را به قیمت ارزان از کارخانه تهیه کنند.
پارچه های تولید شده داخلی و یا وارداتی از تنوع بسیار وسیعی برخوردار است که وجود کانال ارتباطی میان مشتریان و تولیدکننده برای جامعه تولید کنندگان پارچه و پوشاک بسیار حیاطی است.

می توان گفت خرید ارزان قیمت انواع پارچه از کارخانه به عنوان یک هدف و راهبرد برای فروشندگان پارچه و تولیدی های پوشاک است که بتوانند هزینه های اضافی که به دلالان و واسطه های پارچه پرداخت می کنند را حذف کنند.
در بازار امروزی پوشاک و پارچه که قیمت محصول عرضه شده بسیار اهمیت دارد و تقریبا رقابتی شده است، خرید ارزان قیمت پارچه های ایرانی و خارجی در توسعه کسب و کار بسیار تاثیر گذار است. همانگونه که گفته شد پارچه های موجود در بازار تنوع بسیار گسترده ای دارند که هریک از آنها با کیفیت متفاوتی نیز در بازار فروش پارچه به چشم می خورند.
برای مثال اگر قصد خرید پارچه تترون را داشته باشید و در بازار حضور پیدا کنید متوجه خواهید شد که قیمت انواع پارچه تترون نوسان بسیاری خواهد داشت و همچنین کیفتشان نیز یکسان نیست.
بطور مثال انواع تترون از قیمت  متری ۷۰۰۰ تومان الی ۳۰۰۰۰ تومان در بازار به فروش می رسد که هرکدام بنا بر کیفتشان برای دوخت انواع لباس بیمارستانی، دوخت پیراهن و پوشاک، انواع ملحفه، روتختی و … استفاده می شود.

انواع پارچه ایرانی و خارجی :

در بازار قماش کشور پارچه های ایرانی و خارجی متعددی به فروش می رسند که بیشترین منسوجات عرضه شده در بازار از تولیدات داخلی است.

پیشرفت صنعت نساجی کشور سبب شده است که حداکثر نیاز پارچه کشور تامین گردد و معمولا بیشترین واردات پارچه مربوط به پارچه های پوشاکی مانند مانتویی است.
البته به دلیل ارزان بودن قیمت خرید از کارخانه و همچنین پیشرفت کیفیت منسوجات تولید شده موجب کاهش استقبال مشتریان از انواع پارچه های خارجی شده است.

خرید اینترنتی پارچه

خرید اینترنتی پارچه

انواع پارچه فاستونی :

پارچه های فاستونی از بهترین و با کیفیت ترین پارچه های تولیدی داخل است که شاهد پیشرفت صادرات اینگونه پارچه ها به کشور های همسایه می باشیم.
قطعا چنین پیشرفتی در زمینه صادرات نتیجه تلاش و پیشرفت صنعت نساجی و پشمبافی کشور است.

پارچه فاستونی نیز همانند سایر پارچه ها از کیفیت و نرخ فروش متعددی بهره می گیرد که هر کدام از تولیدات کشور، متقاضیان و خریدارن مختص به خود را خواهند داشت.
این پارچه به دو دسته پارچه فاستونی و شبه فاستونی تقسیم می شوند. تفاوت این دو نوع پارچه چیست؟

پارچه فاستونی به پارچه ای گفته می شود که از درصد های مختلف الیاف پشم در تولید آن بهره می گیرند و چنانچه در پارچه فاستونی از پشم استفاده نشود و معمولا از ویسکوز در تولید بهره کیرند، به شبه فاستونی شهرت دارد.
کارخانه فاستونی مطهری و جامعه، فاستونی مقدم، فاستونی عالیجناب، کوکما، فاستونی زرین فاستون، بدر نصف جهان، فاستونی اندیکو، فاستونی کشمیر، عالی مقام، تهران جامه، سهند و … از جمله کارخانه های تولید کننده بهترین فاستونی هستند که هرکدام با درجه کیفی مختلفی در بازار توزیع می گردند.

با چنین تولید کنندگان بزرگی بدون شک در تولید انواع کت شلوار و شلوار تک جهت تامین پارچه هیچگونه مشکلی نخواهیم داشت.

خرید اینترنتی پارچه

خرید اینترنتی پارچه

انواع پارچه مانتویی :

یکی از متنوع ترین پارچه های داخلی و‌ خارجی مربوط به پارچه های پوشاک زنانه و مانتویی است. طرح های به روز و تنوع اینگونه پارچه های مانتویی سبب شده است که بیشترین سهم فروش پارچه را در بازار های قماش سراسر کشور داشته باشد.
بیشترین واردات پارچه های خارجی مربوط به مانتویی است و معمولا طرح های جدید و زیبایی از پارچه ها از طریق واردات پارچه تامین می گردد. البته این بخشی از پارچه های مانتویی بازار است و بخش عظیمی را کارخانه های تولید کننده داخلی تامین و‌ در بازار عرضه می کنند.
برای مثال انواع پارچه ترگال، پارچه کجراه، پارچه های تریکویی، پارچه های کرپ، پارچه های نخی و کدری و … توسط کارخانه های نساجی کشور عرضه می گردد.
خرید اینترنتی پارچه و دریافت انواع پارچه مانتویی از کارخانه های نساجی کشور، موجب کاهش قیمت نهایی پارچه خواهد شد.

خرید اینترنتی پارچه

خرید اینترنتی پارچه

انواع پارچه لباس فرم مدارس :

پارچه لباس فرم مدارس از پر تلاطم ترین بازار های خرید فروش پارچه در شش ماهه اول سال است که تولید کنندگان پارچه و تولیدی های پوشاک سعی در رقابت در این بازار را دارند.
آیا می دانید انواع پارچه لباس مدارس چیست؟
پارچه های لباس مدارس از چندین پارچه تشکیل شده است که هرکدام مشخصات فنی و کاربرد خاصی دارند. برای مثال برای دوخت مقنعه، شلوار مدارس پسرانه، مانتو شلوار دخترانه، پیراهن و خرجکار لباس از پارچه های جداگانه ای استفاده می شود.

پارچه تترون لباس مدارس :

از انواع تترون جهت دوخت پیراهن های مدارس پسرانه، دوخت مقنعه و یا خرجکار هریک از آنها مورد استفاده قرار می گیرد. پارچه تترون برای دوخت اینگونه لباس مدارس در عرض های ۹۰ سانتی متر، ۱۵۰سانتی متر و ۳ متر تولید و به فروش می رسد.
کارخانه های تولید کننده مطرح در زمینه تولید پارچه تترون بسیاری هستند که کارخانه بروجرد، تترون درنا، تترون سهند، تترون سیب، تترون عمید، تترون پارس از بهترین آنان می باشند.

خرید اینترنتی پارچه

خرید اینترنتی پارچه

پارچه ترگال و کجراه لباس مدارس :

یکی دیگر از پر مصرف ترین پارچه های لباس مدارس که خرید اینترنتی پارچه آن بسیار رضایت بخش مشتریان است، پارچه های ترگال و‌ کجراه لباس مدارس است.
آیا با کاربرد ترگال و‌ کجراه در دوخت لباس مدارس دخترانه و‌ پسرانه آشنا هستید؟

دوخت مانتو و شلوار دخترانه، دوخت شلوار لباس فرم مدارس پسرانه و دوخت انواع روپوش های کارگاهی از جمله مصارف عمده انواع پارچه ترگال و‌ کجراه است.
کارخانه های نساجی ترگال و‌ کجراه بسیاری در کشور، این پارچه پر مصرف را تولید و عرضه می کنند. کارخانه تک، بروجرد، فدک، بافتین، زرین پود، آیدین، مهنام، حریر پود و … از جمله مطرح ترین کارخانه تولید کننده ترگال و کجراه هستند.

پارچه فاستونی لباس مدارس :

همانگونه که قبلا توضیح دادیم تولید کننده گان انواع پارچه فاستونی و شبه فاستونی در کشور بسیار هستند. از تولیدات این کارخانه های نساجی و‌ پشمبافی برای دوخت شلوار مدارس پسرانه استفاده می گردد.

پارچه های پیراهنی مدارس و‌ خرجکار :

پارچه های چهارخانه و راه راه از پر فروش ترین پارچه های مورد استفاده لباس مدارس است. از اینگونه پارچه های برای دوخت پیراهن پسرانه، خرجکار مانتو دخترانه و … به وفور استفاده می شود.
کارخانه پارچه بوریا، پارچه آرینا، پارچه زرنگار، فانوس طلایی، ونوس طلایی، شمیم اردکان، ممتاز یزد، پارچه آیدین، فخر تکس و … از جمله پر فروش ترین پارچه های طرحدار پیراهنی مدارس است.

نکته بسیار مهم برای دوخت لباس مدارس این است که خرید ارزان قیمت پارچه مدارس صرفا با ارتباط مستقیم کارخانه صورت گیرد و ارزانی پارچه به دلیل کاهش کیفیت پارچه نباشد.

انواع پارچه بیمارستانی :

به دلیل تنوع کمتر و سادگی پارچه های مراکز درمانی خرید اینترنتی پارچه و غیر حضوری انواع منسوجات بیمارستانی بسیار آسان است.
پارچه های بیمارستانی چیست:
انواع پارچه تترون، پارچه فلامنت، فلامنت پنبه، منسوجات یکبار مصرف یا اسپان باند، انواع ترگال و‌ کجراه از جمله پر مصرف ترین منسوجات بیمارستانی است.
کاربرد این پارچه ها در بیمارستان چیست؟

هر کدام از پارچه های نامبرده متناسب با کیفیت و‌ جنسشان، کاربرد متفاوتی نیز دارند.
برای مثال از این پارچه های برای دوخت لباس بیماران، لباس پرسنل و‌ کارمندان بیمارستان، روتختی های تخت ها ی بیمارستان و لباس جراحان و‌منسوجات اتاق عمل به کار گرفته می شود.
برای خرید ارزان قیمت انواع پارچه بیمارستانی می توان با کارخانه تولیدی ارتباط بگیرید و بصورت عمده سفارشات را تحویل بگیرید.

خرید اینترنتی پارچه

خرید اینترنتی پارچه

انواع پارچه های ملحفه و‌ کالای خواب:

یکی دیگر از پارچه های صادراتی به کشور های همسایه، پارچه های ملحفه تولید شده در کارخانه های نساجی کشور است.
کیفیت پارچه های ملحفه و‌ کالای خواب کشورمان سبب شده است که مشتریان بسیاری از کشور های همسایه سعی در خرید و‌ حضور در کارخانه را داشته باشند.

خرید اینترنتی پارچه ملحفه نیز در کشور بسیار مرسوم است و مشتریام با مشاهده طرح های جدید سفارشات خود را به کارخانه و‌ نمایندگی اعلام می کنند.

مشخصات پارچه ملحفه:

پارچه های ملحفه ای و کالای خواب معمولا در عرض های ۱۵۰ سانتی متر، ۲ متر، ۲/۴۰ سانتی متر و ۳ متر تولید می گردند که طرح های مختلفی دارند.
جنس پارچه های ملحفه نیز با الیاف فلامنت، پلی استر پنبه، و پنبه تولید می گردند که هرچقدر درصد پنبه افزایش یابد قیمت پارچه ملافه تولید شده و کیفیتش نیز افزایش می یابد.

خرید اینترنتی پارچه

خرید اینترنتی پارچه

بهترین کارخانه های تولید کننده پارچه ملحفه کدام است؟

کارخانه طوبی، نگین، کارخانه ملحفه ریسمان، پدیده نو، ماهواره، ماهور، ستایش، دریا، آرزو، سرمه و وایت لند از جمله کارخانه های پارچه های ملحفه هستند که مشخصات پارچه ها با یکدیگر متفاوت است.
بخشی از پارچه های کالای خواب موجود در بازار قماش، وارداتی هستند که معمولا در عرض ۲/۴۰ و ۲/۵ سانتی متر در بازار پارچه خرید و فروش می شود.

انواع پارچه پرده ای و مبلی:

پارچه های پرده ای و مبلی توسط کارخانه های بسیاری در شهر های اصفهان و یزد تولید می گردند.
کیفیت این تولیدات موجب شده است که واردات پارچه های پرده ای و مبلی خارجی کاهش یابد و کارخانه تولیدی جدیدترین پارچه را در خط تولید خود دارند.

پارچه های پرده ای و مبلی از تنوع کیفیت و طرح بسیاری بهره می گیرند که بسیاری از مشتریان با جست و جو در اینترنتی تقاضای خرید اینترنتی پارچه های پرده ای را دارند.
انواع پارچه های مخمل، پارچه های شانل، پارچه مازراتی، پارچه فلامنت، پارچه های آستری و پشت پرده ای، پارچه کتان پرده ای و مبلی، پارچه های حریر پرده ای، پارچه ساتن چروک یا ترگالت بخشی از تولیدات پر فروش کارخانه های تولید کننده پارچه پرده ای و مبلی است.

خرید اینترنتی پارچه

خرید اینترنتی پارچه

 

مزایای خرید فروش اینترنتی پارچه از کارخانه چیست؟

خرید اینترنتی امروزه در هر بخشی از معاملات در کشور پیوند خورده است و در تمامی محصولا شاهد پیشرفت روز افزون خرید و فروش اینترنتی محصولات در کشور هستیم.
بنابراین پارچه نیز از این قاعده و روند مستثنا نخواهد بود و امروزه خرید اینترنتی پارچه یک کانال ارتباطی میان خریداران و‌ کارخانه های تولید کننده پارچه شده است.

 • خرید ارزان قیمت پارچه
 • دسترسی مستقیم به کارخانه پارچه
 • مشاهده جدید ترین طرح های پارچه
 • خرید بهترین پارچه به همراه مشاوره
 • دریافت سریع پارچه و …

از عمده ترین حسن های خرید فروش اینترنتی انواع پارچه می باشد.
با چنین شرایطی به راحتی می‌توان با نمایندگان کارخانه ارتباط بر قرار سازیم و‌ هرگونه پارچه تولید شده را که متناسب نیاز ما می باشد به قیمت ارزان و عمده خریداری کنیم.

56 پاسخ
 1. نگین گلریز خاتمی
  نگین گلریز خاتمی گفته:

  سلام من کانال فروش ملافه در شیراز دارم میخواستم پارچه ملافه ای ارزان سفارش بدم لطف راهنماییم کنید متشکرم

  پاسخ
  • admin3
   admin3 گفته:

   سلام وقت بخیر
   از طریق کانال تلگرام میتوانید طرح های موجود را مشاهده کنید.

   پاسخ
  • admin3
   admin3 گفته:

   سلام وقت بخیر
   از طریق کانال تلگرام میتوانید طرح های موجود را مشاهده کنید.

   پاسخ
 2. سمانه طاهری
  سمانه طاهری گفته:

  سلام من میخوام شلوار لگ کشی تولید کنم میخوام پارچه خیلی ارزان در بیلد برای پخش در شهرمون لطفا راهنمایی کنید از کجا تهیه کنم

  پاسخ
  • admin3
   admin3 گفته:

   سلام وقت بخیر
   از طریق کانال تلگرام میتوانید طرح های موجود را مشاهده کنید.

   پاسخ
   • عباسی هستم
    عباسی هستم گفته:

    سلام روزتون بخیر من میخوام روتختی وروبالشتی بزنم پیشنهادتون برا پارچه چی هست که هم کیفیت داشته باشه هم برا شروع هزینه بالا نباشه؟

    پاسخ
 3. علی عباسی
  علی عباسی گفته:

  سلام خسته نباشید من پارچه عمده میخوام برای فروش لطفا راهنمایی بکنید عباسی

  پاسخ
  • admin3
   admin3 گفته:

   سلام وقت بخیر
   از طریق کانال تلگرام میتوانید طرح های موجود را مشاهده کنید.

   پاسخ
 4. حسن زائری تمبکی هستم
  حسن زائری تمبکی هستم گفته:

  برای کارگاه تولیدی بالشت پشتی چی داری متقال ارزانترین قیمتش چنده ملافه

  پاسخ
  • admin3
   admin3 گفته:

   سلام وقت بخیر
   از طریق کانال تلگرام میتوانید طرح های موجود را مشاهده کنید.
   قیمت هرکدام متفاوت است.

   پاسخ
 5. ناشناس
  ناشناس گفته:

  سلام وقت بخیر پارچه ی کتان خال دار وساده دررنگهای مختلف دارین که دردوخت سرویس آشپزخونه به کارگیرند اگه دارین قیمت چنده

  پاسخ
  • admin3
   admin3 گفته:

   سلام وقت بخیر
   از طریق کانال تلگرام میتوانید طرح های موجود را مشاهده کنید.

   پاسخ
 6. زهرا مندگاری
  زهرا مندگاری گفته:

  سلام من تازه میخوام یه خیاطی کوچیک بزنم پارچه ارزان چی بگیرم لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ
 7. زهره
  زهره گفته:

  سلام حسینی هستم میخوام یه پارچه فروشی بزنم راهنمایی کنید برای خرید پارچه

  پاسخ
  • admin3
   admin3 گفته:

   سلام وقت بخیر
   از طریق کانال تلگرام میتوانید طرح های موجود را مشاهده کنید.

   پاسخ
 8. ناشناس
  ناشناس گفته:

  سلام من پارچه خز و طاقه های چرم میخام واسه تولیدیم لطفا راهنمایی کنید از کجا تهیه کنم

  پاسخ
 9. زهرا ساکی
  زهرا ساکی گفته:

  با عرص سلام وخسته نباشید .
  پارچه نخی کودری برای فروش میخواهم لطفا راهنمایی بفرمائید.

  پاسخ
  • admin3
   admin3 گفته:

   سلام وقت بخیر
   از طریق کانال تلگرام میتوانید طرح های موجودو مشاهده کنید.

   پاسخ
 10. لیلا طبا طبایی
  لیلا طبا طبایی گفته:

  سلام من پارچه نخی ارزان میخوام برای تولید شلوار راحتی زنانه اول کارم میخوام راهنمایی کنید

  پاسخ
  • admin-persianfabric
   admin-persianfabric گفته:

   سلام وقت بخیر
   از طریق کانال تلگرام میتوانید طرح های موجود را مشاهده کنید.

   پاسخ
 11. مریم شعبانی
  مریم شعبانی گفته:

  سلام من پارچه کودری با طرح لوازم آرایشی مثل رژ و لاک میخوام اگر دارید عکس بفرستین برام

  پاسخ
  • admin-persianfabric
   admin-persianfabric گفته:

   سلام وقت بخیر
   از طریق کانال تلگرام میتوانید طرح های موجود را مشاهده کنید.

   پاسخ
 12. مقدم
  مقدم گفته:

  سلام مقدم هستم،میخوام مغازه پارچه فروشی بزنم راهنماییم میکنید لطفآ

  پاسخ
 13. علیرضا مقصودی
  علیرضا مقصودی گفته:

  سلام و تشکر
  بیشتر خرید من برای مغازه از تهران یا مشهد انجام می شود اما حالا قصد دارم به صورت اینترنتی برای مغازه بزازی پارچه خرید کنم ممنون می شوم اگر کمکم کنید
  پارچه های مورد نیاز
  ملحفه-تترون ساده و طرح دار-پارچه زیر سفره ای و روفرشی-جاجیم -متقال-پارچه آشپزخانه-و…

  پاسخ
 14. سیدضا صیادی
  سیدضا صیادی گفته:

  سلام میخواستم بدونم پارچه استریج برای ماشو شنا و لباس ژیمناستیک هم دارید؟

  پاسخ
 15. ناشناس
  ناشناس گفته:

  سلام من میخوام پارچه اشپزخانه سفارش بدم برای تولیددستگیره وکاورلباسشویی …میشه راهنمایی کنید…ممنون میشم

  پاسخ
  • admin-persianfabric
   admin-persianfabric گفته:

   سلام وقت بخیر
   از طریق کانال تلگرام میتوانید طرح های موجود را مشاهده کنید.

   پاسخ
 16. فرزانه
  فرزانه گفته:

  سلام پارچه ای که من میخوام پارچه پنبه ای کرک داری است که در قدیم برای دوخت لباس نوزاد استفاده میشد در قدیم به اسم بزمک(پامازی) تولید یزد . اگر دارید لطفا به ایمیل من خبر دهید. متشکرم

  پاسخ
 17. سعید
  سعید گفته:

  با سلام پارچه ای ارزان قیمت برای دوختن شلوارک میخواستم لطفاً مرا راهنمایی کنید

  پاسخ
 18. لیلا
  لیلا گفته:

  سلام من میخوام پارچه ملافه بگیرم با قیمت مناسب و کیفیت خوب عمده برا شروع فروش ۱طاقه شما کجا و معرفی میکنید

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *